מגוון המופעים

מעגל השנה

נושאים שונים

הפקות מיוחדות

קצת על כל מופע...

שמיים פתוחים - מופע לחודש אלול והימים הנוראים.
כיצד נעלם הסוס הכי טוב בעולם? האם המלך באמת אוהב עוגות? על תשובה לא רק לומדים, תשובה יש לעשות! כוחה של תשובת הלב. כיצד פועל ה"קסם" הזה? חשיבות התשובה שבין אדם לחברו, הקושי וממה הוא נובע?
לראש העמוד

סוכת שלום - מופע לחג הסוכות.
"דווקא אנשים כאלו אני רוצה אצלי בסוכה"! מה הסתתר בתוך חבילת הקנים? אחדות ישראל סביב הסוכה וארבעת המינים. ארעיות הסוכה- פרופורציות לחיים. "ושמחת בחגך"- מן החג נשאב שמחה לשנה כולה.
לראש העמוד

אור וגיבור - מופע לחג החנוכה.
האם הסכים המלך לאכול בכלי העץ? והמנצח בתחרות אלוף הביצה הוא...” מה רצו היוונים מהיהודים? מהי גבורה אמיתית? "בימים ההם בזמן הזה". המאבק על הזהות היהודית, אז והיום.
לראש העמוד

את לי ארץ – מופע לט"ו בשבט.
על מה חשב הרב כשברך על התפוח? "נפתרה תעלומת המטוסים שהתרסקו בלב האוקיינוס!" טו בשבט- חגה של ארץ ישראל. מעלת הארץ וקדושתה. טו בשבט –הזמן לומר "תודה".
לראש העמוד

שמח ורוקד - מופע לקראת ימי הפורים.
הווילה, הקרקס וחנות הממתקים. לפתע, התכופף אלי אל החול המדברי... שמחה אמיתית, לעומת שמחה רגעית וחולפת. הצגת הקונפליקט. כיצד נשמר את השמחה בחיי היום יום, ולאורך זמן? לשמוח, אבל גם לשמח אחרים. "עבדו את ה' בשמחה!"
לראש העמוד

"אגדה של הגדה" - מופע לחג הפסח (עם אפשרות לעריכת סדר פסח חוויתי).
האם לבסוף פגש שמוליק את אליהו? "דלת זו, אינני מסכים לפתוח!" אמר השר למלך. גם כשעולים לגדולה, עלינו לזכור מאין באנו. כל אחד יכול להיות "אליהו"! מהי חירות אמיתית? חירות, ממה? חג הפסח, חג האביב וההתחדשות.
לראש העמוד

סוף הדרך... - מופע בנושא ארץ ישראל.
"... ובחלומי, חולפות על פני חבילות ענקיות..." "קחו את הכסף, ארזו את החפצים ועלו על האוניה". אדם ואדמה, מה הקשר? מה מייחד כל כך את ארץ ישראל? מסירות נפש על ארץ ישראל. למה צריך להילחם כל כך על הארץ? קדושת הארץ, מהי?
לראש העמוד

ירושלים שלי - מופע ליום ירושלים.
השרשרת: ממנחם מנדל ועד לצנחנים. "איך ידעת?! בשבילי ירושלים זה רק בית"ר ירושלים". מעלת ירושלים, חשיבותה וקדושתה לעם היהודי. הקשר של עם ישראל וירושלים בא לידי ביטוי בזיכרון התמידי. סיפור מרגש של אחד ממשחררי העיר העתיקה, המחבר שואה, לתקומה. קטעי הקראה מן המקורות בנושא ירושלים, על ידי נציגי התלמידים.
לראש העמוד

בא מסיני - מופע לחג השבועות.
איך אמצא כזה חתן ? " שלמה זלמן, שוב כסף?!" התורה, כדרך חיים. דרך ארץ קדמה לתורה. כח הרצון והמסירות בלימוד התורה.
לראש העמוד

זמן אויר - מופע בנושא התפילה.
בזכות מה התקבל אלי לקומנדו הימי? תגיד, אני נראה לך תולעת?! "הנכם מוזמנים למסיבת האורז של צ'יווה" חשיבות התפילה בחיי היהודי. כוחנו, בפינו. "דע לפני מי אתה עומד"- התנהגות וכוונה בתפילה.
לראש העמוד

סוד הקשר - מופע בנושא הנתינה.
האם ימצא אבי מקום להתארח בשבת? "סליחה אדוני, אפשר בבקשה לקנות נס?" טבע האדם- לקבל. התורה- מחנכת לנתינה. חשיבות הנתינה כגורם מלכד בחברה ובמשפחה. "הדבק במידותיו, מה הוא רחום אף אתה רחום..." מה נותנת לי הנתינה?
לראש העמוד

תן כבוד - מופע בנושא הכבוד ותרבות הדיבור.
מדוע צעקה הזקנה על שרון? "אבא, שלח כסף"!!! "איזהו מכובד? המכבד את הבריות!" כבוד, למי? "חיים ומוות ביד הלשון"- אלימות מילולית וחומרתה.
לראש העמוד

מה שבע? - מופע בנושא השבת.
הרב הזה לא מפסיק לאכול?! מדוע לא חזר ר' שבתי לביתו עם שאר המתפללים? מה לשבת ולכדורסל? למה הכל אסור? שבת- יום המשפחה. "יותר מששמרו ישראל את השבת, שמרה השבת על ישראל". כבוד השבת וכבוד האדם.
לראש העמוד

"סמוך עלי!!!" - מופע בנושא אמונה ובטחון.
"אלוקים, אתה שומע אותי?!" "לפנות ערב, הגיעו כל אנשי הכפר לנחם את הזקן". מהי אמונה? הכל עניין של השקפה. מבחן האמונה- גם כשלא הכל וורוד. הכל לטובה. האמנם?!
לראש העמוד

בר מזל - מופע בנושא בר / בת מצווה (מתאים גם למסיבות בר / בת מצווה).
הנסיכה שלא הסכימה לאכול כלום! שמעתם על עגלה בלי סוסים? "בזכות מי הגעתי לכאן"?! השינוי שחל בי בהיותי בר/בת מצווה. אחריות, כלפי עצמי וכלפי החברה. מימוש עצמי. כל יהודי הוא טבעת בשרשרת הדורות. החסד והדאגה לזולת מהווים יסוד בחיי הבגרות.
לראש העמוד

לאורם נלך - מופע בנושא גדולי ישראל לאורך ההיסטוריה היהודית.
אילו מידות נוכל לאמץ לעצמנו מאישיותם המיוחדת של כל אחד מגדולי ישראל.
לראש העמוד

אמת ויושר.
* האם באמת רב ספרא הינו סוחר ממולח?! * מדוע פיזר הרב את המניין? מעלת מידת האמת וגנות השקר. "ודובר אמת בלבבו"-האדם צריך להיות ישר עם עצמו ועם הזולת. על כל אחד לעמוד בדיבור.
לראש העמוד

מסיבות סידור בשילוב התלמידים.
הסידור כולל בתוכו את כל הבקשות שלי. ערך התפילה, התפילה היא הכוח האמיתי של עם ישראל. התנהגות בתפילה.
לראש העמוד

מסיבות חומש בשילוב התלמידים.
מהו החומש בשבילי? ערך לימוד תורה. כל אחד יכל ללמוד תורה. דרך ארץ קדמה לתורה.
לראש העמוד

מסיבות סוף שנה.
הפקה: מערכות הגברה ותאורה, אולטרא סגול, פליקר, עשן, אפקטים קוליים. הנחיה וקטעי קישור: שירה עם הקהל וקטעי הצגה.
לראש העמוד

חידונים בית ספריים.
הפקה וליווי חידונים בכל נושא. בשילוב שחקנים, מוסיקה והפעלת הקהל.
לראש העמוד

שירה בציבור.
בליווי מצגת ססגונית, עם אפשרות לשילוב סיפורים.
לראש העמוד